Професійне резюме
Діячка національного українського мистецтва, історикиня костюму та моди, творчиня етнічних, історичних образних портретів, фотоілюстраторка, популяризаторка української культурної спадщини, майстриня православного іконопису, власниця авторської студії «Е12 – 12 елементів досконалості», майстриня міжнародного класу, призерка Чемпіонатів Європи та світу, володарка суддівської кваліфікації у сфері всеукраїнських змагань «Б’юті індустрії»
Досягнення на міжнародному рівні у сфері «Б’юті індустрії»:
2002 рік – Перше місце Чемпіонату України
2003 рік – Бронзова медаль Чемпіонату Європи в Парижі
2004 рік – Срібна медаль Чемпіонату Світу в Мілані
2004 рік – Медаль «За видатні заслуги» СПУ України
2007 рік – Суддівська кваліфікація у всеукраїнських змаганнях «Б'юті індустрії»
2010 рік – Визнання проєкту Оксани Єрмакової «Кращим Національним проєктом року до 200-річчя великого українського письменника М.В.Гоголя»;
2012 рік – Удостоєна звання «Професіонал року» за активну творчу регіональну діяльність у щорічному обласному проєкті за підтримки мера м. Дніпропетровська І.І.Куліченка;
2015 рік – Удостоєна звання «Жінка року» та грамоти «За особистий вагомий внесок у розвиток регіону, сумлінну працю, високий професіоналізм» від Дніпропетровської обласної ради;
2016 рік – нагороджена пам'ятною срібною медаллю до 25-річчя Незалежності України, в номінації «Кобзар України», за особисті заслуги і значний внесок в розвиток культури Дніпропетровської області Дніпропетровською обласною радою;
2019 рік – Нагороджена грамотою від КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради за особистий вагомий внесок в соціально-економічний розвиток регіону, сумлінну працю, самовідданість, творчість, високий професіоналізм та активну життєву позицію (2019);
2021 рік - Нагороджена орденом «Берегиня України» при патронаті президента України за активну громадянську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку та процвітання держави, самовіддану працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України і створення позитивного іміджу країни,
2021 рік – Нагороджена орденом «Гордість нації», та національним державним визнанням як діячки українського мистецтва за активну громадянську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку та процвітання держави, самовіддану працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України і створення позитивного іміджу країни, при патронаті президента України.
2022 рік – Нагороджена «Орденом Пошани», за вагомий особистий внесок в розбудову незалежності України, та творчості як діячка національного українського мистецтва, при патронаті президента України.
Творчий шлях: Починаючи з 2003 року Оксані Єрмаковій вдалося зібрати колектив творчих людей, заснувавши першу авторську студію історичного, образного портрета під назвою «Е2», пізніше – «Е12 – 12 елементів досконалості» в місті Дніпропетровську.
Метою створення студії стало відродження та популяризація культурної спадщини України та її місця у світовому співтоваристві.
Протягом 20-ти років, під керівництвом творчині, було зроблено понад 200 фотопортретів слідами української, всесвітньої історії, міфології, фольклору для приватних колекцій, друку в засобах масової інформації, музеїв, виробничих брендів вітчизняного і світового ринків. Серед них – кілька великих, розгорнутих проєктів, які тривають й досі.
Один з проєктів удостоєний в 2010 році звання «Кращого Національного проєкту до 200-річчя М.В. Гоголя» та виставлявся у двох Національних музеях України: в Історичному музеї імені Яворницького м. Дніпропетровська (2012) та будинку музеї Н.В. Гоголя с. Гоголеве Полтавської області (2012– 2014). Деякі роботи зберігаються в запасниках музеїв по сегоднішній день.
Особливу увагу Оксана Володимирівна приділяє пошуку, відродженню автентичних предметів національних народних костюмів, з подальшим їх використанням. Одним з останніх досягнень майстрині стало освоєння православного іконопису, християнського алтарного живопису. Її кваліфікація підтверджена, роботи дипломовані та завірені Кіпрською Лімасольською грецькою православною Метрополією, Кіпрським музеєм історико художніх цінностей.
Оксана Володимирівна постійно займається культурно-історичною спадщиною України та її історико-політичними, економічними, релігійними, дружніми зв'язками з іншими країнами: Францією, Англією, Шотландією, Румунією та ін.
Майстриня спілкується з іноземними істориками, виїжджає до історико-художніх музеїв, галерей та архітектурних перлин інших країн. Останнім захопленням творчині є написання авторської книги за мотивами української історії, міфів, легенд, казок та байок. Для видання літературного твору з 2018 р. знімає новий фотопроєкт.